Олександр Богуслаєв скуповує елітне майно у Франції та Монако під час війни

Син В’ячеслава Богуслаєва, обвинуваченого в державній зраді, та ексзаступник голови наглядової ради «Мотор Січі» Олександр Богуслаєв після початку повномасштабного вторгнення РФ значно розширив свої активи у Франції та Монако, придбавши розкішне майно на десятки мільйонів євро.

Маєток у Франції

7 березня 2022 року, через два тижні після початку війни, компанія Monacuiros, зареєстрована в Монако та належна Олександру Богуслаєву, придбала маєток Domaine de Cuiros у комуні Баржем, неподалік Лазурового узбережжя Франції. Права власності перейшли від двох французьких компаній — SCI Domaine de Cuiros і SCI Forestiere dej Jabron, що було офіційно задекларовано того ж дня.

У червні 2022 року Богуслаєв додатково придбав виноградники в Драгіньяні через компанію SCEA Les Granges. Хоча точна сума угод не розкривається, оціночна вартість активів становить:

  • Domaine de Cuiros — 18,5 млн євро.
  • SCI Forestiere dej Jabron — 25,5 млн євро.
  • SCEA Les Granges — 1,5 млн євро.

Загальна сума — 45,5 млн євро.

Богуслаєв став власником понад 400 гектарів землі в комунах Баржем і Комб-сюр-Артюбі, включаючи ліси, поля, виноградники (кадастрові номери вказані в статутних документах) і десяток будівель.

Нерухомість у Монако

Під час війни родина Богуслаєва придбала елітний будинок Villa Suzanne у Монако (7 rue Louis Frolla). До 2023 року Олександр вказував іншу адресу в князівстві — 1 Pl. du Casino, житловий комплекс One Monte Carlo.

Інші активи

Ще до 2022 року Богуслаєв і брат його дружини Євген Внуков придбали кілька квартир на Лазуровому узбережжі. У 2025 році дві квартири (з гаражем) у Вільнов-Лубе Богуслаєв продав запорізькому бізнесмену Олексію Янкову та його дружині, модельєрці Ельмірі Поляєвій.

Богуслаєв є бенефіціаром низки французьких компаній, на які зареєстровано майно на Лазуровому узбережжі вартістю близько 6 млн євро (приблизно 250 млн грн).

Висновки

Придбання Олександром Богуслаєвим елітної нерухомості у Франції та Монако на суму десятків мільйонів євро під час війни викликає запитання щодо джерел фінансування, особливо з огляду на звинувачення його батька в державній зраді. Ці угоди потребують ретельної перевірки антикорупційними органами, щоб з’ясувати походження коштів і можливі зв’язки з діяльністю «Мотор Січі». Історія Богуслаєва-молодшого ілюструє, як окремі особи продовжують накопичувати активи за кордоном, поки Україна бореться з агресією.

superadmin

Recent Posts

ВРП відмовила судді Смик у відставці: сумнівні рішення та захист від покарання

Вища рада правосуддя призупинила розгляд заяви про відставку судді Печерського районного суду Києва Світлани Смик.…

3 години ago

Ганна Яресько, пов’язана зі Стріхарським, приховує доходи чоловіка в декларації

Головна спеціалістка управління будівництва та житлово-комунального господарства Дарницької РДА в Києві Ганна Яресько, яка сприяє…

8 години ago

Шахраї з Одеси на чолі з Філіпповим перереєстрували бізнес у Молдові, щоб легалізувати вкрадені кошти

Шахрайське угруповання з Одеси, очолюване Володимиром Філіпповим, яке обманювало покупців вживаних автомобілів із США, перереєструвало…

9 години ago

Начальник Держпродспоживслужби Одещини Руслан Ахмадуллін задекларував значні активи

Начальник головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Руслан Ахмадуллін вказав у декларації низку об’єктів нерухомості,…

9 години ago

ЖК «Рів’єра» без води та електрики: як компанії Стріхарського та Камаєвої обманюють мешканців

Група компаній Status Group, пов’язана з нардепом від «Слуги народу» Андрієм Стріхарським та його сестрою…

9 години ago

Шевченківський суд виправдав заступника Державіаслужби Волосовського у справі про хабар

Шевченківський районний суд Києва виніс виправдувальний вирок Олександру Волосовському, заступнику начальника управління виконання польотів Державної…

9 години ago